MUST REEDE!

Suurimad allahindlused! Ainult kolm päeva.

Kauba kogus on piiratud.

Kiirusta. Võimalus kord aastas.

12tk / komplekt FTTH kiudoptilise tööriistakomplekt koos kiudoptiga -70 ~ + 10dBm optilise võimsusmõõturi v...

-67%
Lisateave

Htb-3100ab optilise kiu meediummuunduri kiudvastuvõtja üksiku kiudmuunduri 25km SC 10 / 100M üherežiimiline...

Lisateave

KELUSHI 5mW metallist pliiatsi stiilis fiiberoptiliste visuaalsete rikete otsija punase laserkaabli testri ...

Lisateave

KELUSHI ülitäpsed optiliste kiudude tööriistad HS-30 optilise lõikuri lõikur 250–900um jaoks kiudude termot...

Lisateave

5paari Htb-3100ab optilise kiu meediummuundur Fiberi transiiveri ühekiudiline muundur 25km SC 10 / 100M ühe...

Lisateave

4G LTE siseruumides antenn 2G 3G UMTS 4G antenn 5M kaabel N-pistik mobiilse signaali korduva võimendi jaoks

-50%
Lisateave

KELUSHI 10mw kiudoptilise visuaalse rikkeotsija 2,5 mm pistiku jaoks Mini RGT punane lasertester FTTH jaoks

Lisateave

KELUSHI 2016 visuaalse rikkeotsija 30mW FC-pistiku ja LC-pistiku adapter adapter LC / SC / ST / FC ühendusk...

Lisateave

Külmkontaktiga pühendatud metallkiudlõikur FC-6S lõikekiu nuga FTTH kiudoptilise kaablilõikuri nuga kiulõik...

Lisateave

Superbat Yagi Wifi antenn 2,4 GHz 16dBi Booster Wireless-G 802.11b / g / n WLAN RP-SMA pistikukaabli 5 m pi...

Lisateave

Tasuta kohaletoimetamine metallmaterjalist kvaliteediga 1-fiibrise kiudoptilise laseri visuaalse tõrke otsi...

Lisateave

2019 UUS SURECOM SW-102 kolme adapteriga 125–520 MHz digitaalse VHF / UHF toite- ja SWR-mõõturiga autoraadi...

-15%
Lisateave

433MHz ASK juhtmevaba saatja vastuvõtumooduli komplekt (1tk saatja STX882 + 1tk vastuvõtja SRX882 + 2tk ved...

-26%
Lisateave

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica elektrood Fujikura elektroodid kiudoptilise termotuumasün...

Lisateave

KELUSHI FC-6S Kiudlõikur Külmaühenduse tööriist Optiline kiudlõikur SUMITOMO kattekihi läbimõõdu jaoks: 250...

Lisateave

Jakcom RDW RFID lugeja 125Khz käeshoitav nutikas ID-kaardi lugeja koopiamasina kirjutaja paljundusaparaat v...

-10%
Lisateave

2tk / partii RF4431 - 868MHz | 915MHz Si4431 kiip 13dBm raadioside raadiosaatja moodul

Lisateave

KELUSHI Tasuta saatmine 10mw pliiatsi stiilis visuaalse rikke leidja Punane laservalgusallikas / kiudaine V...

Lisateave

3G / 4G-antenn CRC9 pistikühendusega 1920–2670 MHz Huawei modemi jaoks (2 tk / partii)

Lisateave

KELUSHI 50tk / partii SC optiline kiudkiirühendus mitmeliigiline FTTH SC ühe režiimiga UPC kiire ühenduspesa

Lisateave

2tk 433mhz RF LoRa moodul SX1278 PM1280 pikamaa-ühenduse vastuvõtja ja saatja SPI LORA IOT + 2tk 433MHz antenn

-10%
Lisateave

4tk 10Gtek 1M (3,3 jalga) LC-LC OM3 Duplex Multimode 10G kiudkaabel 50/125 2mm kiudoptiline hüppaja juhe

Lisateave

KELUSHI Lihtne soodushind Red Laser Light 30MW visuaalse tõrke otsija, kiudoptilise kaabli tester 30Km

Lisateave

Kiudoptiline tööriist 10MW visuaalse tõrke otsija + RY3200 optilise võimsuse mõõtur -70 ~ + 10 dBm

Lisateave

2,4 GHz Omni suunaline klaaskiud antenn 12dB wifi-antenn N-pistik

Lisateave

Roostevabast terasest 1,2 gHz roostevabast terasest 3-meetrine RG58U kaabel CCTV saatja välisjaagi antenn F...

Lisateave

Superbaadi digitaalraadio universaalne DAB + DVB T2 FM / AM autoantennide signaalijaoturi võimendi Pioneer ...

Lisateave

Superbat 50 oomi 868MHz antenni 3dbi õhust kummist signaalivõimendi 60W sisendiga SMA-sisemine pistik sirge...

-10%
Lisateave

Väike hübriidvõtmega telefoni PABX-süsteem kontorisse ja koju PC-haldustarkvaraga MK308

-14%
Lisateave

KELUSHI kiudoptilise FTTH tööriistakomplekt koos FC-6S kiudoptiga ja optilise võimsusmõõturiga 5km visuaals...

Lisateave

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC kaabel 10GBASE-CU passiivne otseühendusega vask Twinax SFP kaabel ka Ubiqui...

Lisateave

Odav hind uus 5-2400 MHz 2 viisi kordusjagaja F-tüüpi pistikuga koaksiaalkaabli ühendamiseks CDMA-le GSM DC...

-50%
Lisateave